|
상세 정보 |
|||
| Item Name: | XH-25 Electricity Rotary Atomizer 0.75kw Power For Spray drying equipment | Model Type: | XH-25 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 0.75 kw |
| Rotary speed: | 18000r/min- 24000r/min | Max processing capacity: | 50 kg/h |
| Max evaporation rate: | 25 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 102 mm |
| Voltage: | 220v | ||
| 강조하다: | 0.75kw 스프레이 건조 원자화기,로터리 스프레이 건조 원자화기,전기 스프레이 건조 원자화기 |
||
제품 설명
XH-25 전기 회전 원자화기 0.75kw 전력 스프레이 건조 장비
| 모델 | XH-25 |
| 항목 | 25 |
| 힘 | 00.75kW |
| 회전속도 | 18000r/min- 24000r/min |
| 최대 처리 용량 | 50kg/h |
| 최대 증발 속도 | 25kg/h |
| 원자화 디스크의 지름 | 102mm |
| 냉각 방법 | 물 냉각 |
| 윤활 |
기름유유 |
전기 원자화기쇼
연락해
이 제품에 대한 자세한 내용을 알고 싶습니다



