|
상세 정보 |
|||
| Item Name: | 300kg/h Water Evaporation Electric Rotary Atomizer For High Speed Centrigual Spray Dryer | Model Type: | XH-300 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 5.5kw |
| Rotary speed: | 10800r/min-15000r/min | Max processing capacity: | 600kg/h |
| Max evaporation rate: | 300kg/h | Diameter of atomizing disc: | 180mm |
| Voltage: | 380v | ||
| 강조하다: | 고속 스프레이 건조기,300kg/h 스프레이 건조기,전기 회전 원자화 스프레이 건조기 |
||
제품 설명
300kg/h 물 증발 전기 회전 원자화기 고속 중심 스프레이 건조기
| 모델 | XH-300 |
| 항목 | 300 |
| 힘 | 5.5kW |
| 회전속도 | 10800r/min-15000r/min |
| 최대 처리 용량 | 600kg/h |
| 최대 증발 속도 | 300kg/h |
| 원자화 디스크의 지름 | 180mm |
| 냉각 방법 | 물 냉각 |
| 윤활 |
기름유유 |
전기 원자화기쇼
연락해 주세요
이 제품에 대한 자세한 내용을 알고 싶습니다



